z cyklu fakty i kity

z cyklu fakty i kity
- Malkontentem trzeba się urodzić - powiedziała dumnie Mirabelka.

wtorek, 1 stycznia 2013

Pierwszy z pierwszego

Lodówka mruczy szyderczo ...

Ponieważ Mirabelka od jakiegoś czasu ma spadek tolerancji dla samej siebie, rozpoczyna akcję pod kryptonimem GRUBA BERTA!

Co by w trakcie akcji nie doszło do jakiegoś rytualnego mordu, uprasza się o wsparcie.

Pomożecie?

6 komentarzy:

 1. To proste, kochanego ciałka nigdy nie za wiele ( to po pierwsze). A po drugie, na zimę misie też nabierają sadełka, na wiosnę wybiegasz.Po trzecie, lepiej mieć własne oponki...w razie " poślizgu" jesteś bezpieczna...wystarczy ? Sama stosuję j.w..
  Poza tym chudzielce to straszne marudy bo jak uśmiechać się do liścia sałaty ? - buziaczki-Jola W.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolu, ja wszystko rozumiem...ale nie pomagasz! ;)

   Usuń
 2. Pomagasz, pomagasz...nie wpadać w doła. Po co Ci to, żeby było z czego wyłazić ? Tak lubimy się zamartwiać ? Pokochaj siebie , to się nazywa tolerancja. Przecież nie przybyło Ci 50 kg , smakowało ? I dobrze , a teraz zielona herbatka i będzie dobrze, przecież nie musisz kontynuować..... obżarstawa ? Jola W.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedyne 10+!
   Doła nie będzie, będzie przednia zabawa. :)
   Postaram się nie udręczyć nikogo swoim odchudzaniem
   ...postaram się.

   Buźka

   Usuń
 3. Jestem z Tobą! Mam na imię Thuja i jestem uzależniona od jedzenia... Muszę coś z tym zrobić - tak postanowiłam w sylwestrowy wieczór. Tuż przed północą Z. podał krewetki pływające w maśle dla niepoznaki wymieszanym z chilli, czosnkiem i zieleniną.Do tego wino i biała bułeczka. Dzisiaj poprawiłam kaczką z drożdżowymi pyzami. Idę do kąta....

  OdpowiedzUsuń

Tu byłem - Zenek
(Twój komentarz może wyglądać i tak, ale jeśli nie będzie podpisany, to jak to mamusia mówiła: Z obcymi się nie rozmawia!)