z cyklu fakty i kity

z cyklu fakty i kity
- Malkontentem trzeba się urodzić - powiedziała dumnie Mirabelka.

sobota, 21 grudnia 2013

W drogę z życzeniami.

Oferty doszły, a jakże. Pomocne rączki wyciągaliście w stronę Mirabelki i jest Wam wdzięczna, jednak sprawy priorytetowe już ogarnięte i lokują się w samochodzie.
W walizkach jeszcze głucho i ciemno, ale przed świtem reszta rzeczy ułoży się przytulona jedna do drugiej. Śpijcie więc dobrze, Mirabelka nie miała sumienia wyciągać Was z łóżek i zaciągać do roboty na drugą zmianę.

Z samego rana miasto zostanie za plecami, opadnie cały ten kurz i pozwoli odetchnąć pełną piersią w nadziei, że gwiazdka zaświeci. Nic to, że śniegu nie ma, Boże Narodzenie się wydarzy, a drzewko rozbłyśnie uśmiechami dzieci i dzieląc chleb na miłość, w jedną całość, przypomnimy sobie co jest ważne.

Kierujcie się sercem i dzielcie uśmiechem, tego Wam życzę i dziękuję, moi Drodzy Czytelnicy, bez Was nie byłoby przecież Mirabelki.

Wysoce prawdopodobne, że Mirabelka będzie musiała wejść na dach Zielonego Domku, by znaleźć się bliżej świata. Ale i bez tych akrobacji, siedząc sobie przy kominku, będzie nadal ciepło myślała o Was.

Do usłyszenia, jak tylko warunki na to pozwolą.

13 komentarzy:

 1. Phi, nie odpowiedzialas na moja oferte, a wiec FOOOCH !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szerokiej drogi Mirabelko
  I Radosnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Świąt o obyś wróciła, jak najszybciej :)) buziaki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Szerokości i radości!
  Uściskuję Mirabelko :*!
  I niech te warunku pozwolą na rychłe słyszenie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najpiękniejszych świąt życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ...a ja takie ładne CV napisałem przed chwileczką, łeeeeee

  OdpowiedzUsuń
 7. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! MIŁOŚCI, ZDROWIA, SPOKOJU!!! Dziękuję, że jesteś!!! Całuski!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Wszystkim za życzenia. Radujcie się, jako i Mirabelka się raduje, po brzegi wypełnionego brzucha. :-) Mirabelka

  OdpowiedzUsuń
 9. Mirabell , a ten "halny stulecia " , to Ty ? Niezła zawierucha . Wszystkiego dobrego i wraaacaaaj .... uściski - Jola W.

  OdpowiedzUsuń

Tu byłem - Zenek
(Twój komentarz może wyglądać i tak, ale jeśli nie będzie podpisany, to jak to mamusia mówiła: Z obcymi się nie rozmawia!)